Görükle Kiralık Daire Arayanlar Buraya!!

görükle kiralık daireler

Bursa’nın en hızlı gelişen bölgesi olan Görükle kiralık daire arayan insanların en çok tercih etmeye başladığı konum olmuştur. Görükle kiralık daireler her yaştan insana ve aileye hitap etmekle beraber, insanlara yaşacakları mutlu ve huzurlu ortamı da sağlamaktadır. Bursa kiralık daire piyasasında söz sahibi olmayan başlayan Görükle kiralık daireler, herkese uygun daire çeşitleriyle Bursa emlak vitrininde yerini almıştır.

Öğrenci nüfusunun fazlalığı nedeniyle Görükle kiralık dairelerin fazla rağbet gördüğünü söylesek yanlış söylemeyiz sanırım. Üniversitenin hemen dibinde olmasından dolayı öğrencilerin kaldığı yer olarak bilinen Görükle artık bir çok aileye de ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle şehrin devamlı batıya kaymasına paralel olarak Görükle’nin de bundan nasibini aldığını söylememiz gerekiyor. Şehrin batı kısmında özellikle 2000’li yıllardan sonra gelişen sanayi ile birlikte buraya olan yatırımlar da artmıştır. Görükle kiralık daire arayan insanların büyük bir çoğunluğunu da öğrencilerin dışında, şehrin bu batı kısmında çalışan insanların olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Görükle kiralık dairelerin bu kadar talep edilir olmasının bir başka nedeni ise, şu an için kira bedellerinin Özlüce, Ertuğrul ve Beşevler gibi bölgelerden daha uygun olmasıdır. Şu aşamada insanların en önemli kriterlerinden birisi de kuşkusuz maddiyattır. Görükle kiralık daireler, diğer gelişen batı bölgelerdeki kiralık daireler ile fiyat olarak kıyaslandığında insanları buraya çeken en önemli unsurlardan birisi olarak öne çıkmaktadır.

Görükle kiralık dairelerle ilgilenen hem kiralık daire tutacak insanlara, hem de evini kiralamak isteyen insanlara en güvenilir ve en kaliteli şekilde hizmet sunan Gözde Gayrimenkul firması geniş ürün portföyüyle çok seçenek sunabilmektedir. http://www.gozdegayrimenkul.com sitesini ziyaret ederek Görükle kiralık daireleri inceleyebilirsiniz.

Advertisements

One thought on “Görükle Kiralık Daire Arayanlar Buraya!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s