görükle satılık daire

görükle kiralık daire

Görükle kiralık daire olarak  insanların talep ettiği bölgelerin başında gelmektedir. Özellikle üniversiteye olan yakınlığı sayesinde bölge öğrenciler tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir. Öğrenciler için Görükle kiralık daireler çok cazip gelmektedir.

Bursa’nın en hızlı gelişen bölgelerinin başında gelen Görükle kiralık daire arayan insanlar için eşsiz bir bölge olmaktadır. Gerek okula olan yakınlığı, gerekse de hızla büyüyen bir yer olması Görükle’nin son yıllarda popülaritesini oldukça arttıran etkenler olmuştur. Öğrenciler için şehir merkezinden uzak olması biraz handikap gibi gözükse de, her türlü aktivitenin mevcut olması sebebiyle Görükle her geçen gün değer kazanmaya devam etmektedir.

Görükle kiralık daire tutmak isteyenler için bu karar da en önemli etken üniversiteye olan yakınlıktır. Görükle’de hemen hemen 2 dk da bir geçen minibüsler ile üniversiteye olan ulaşım çok rahattır. Bunun yanı sıra belediyenin son yıllarda Görükle’ye olan otobüs seferlerini de arttırması bölgenin ulaşımını olumlu ölçüde geliştirmiştir. Görükle kiralık daireler de bu sebepten önem kazanmıştır.

Öğrencilerin yanı sıra, şehir merkezinin kalabalığınından, gürültüsünden, karmaşasından uzaklaşmak isteyen aileler veya Bursa’nın batı yakasında çalışan insanlar da Bursa kiralık daireler arasında Görükle kiralık daire seçeneğini seçmektedir. Son zamanda her yönüyle gelişen bölge öğrencilerin yanı sıra ailelere hitap etmektedir. Her cumartesi semtte kurulan halk pazarı, yeni yapılan alışveriş merkezi, yeni açılan büyük market şubeleriyle Görükle her yaştan insana hitap etmeyi başarmıştır.

Gözde Gayrimenkul de 1996’dan bu yana Bursa emlak sektöründe kurumsal olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Görükle kiralık daire arayan insanlara en güvenilir, en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. http://www.gozdegayrimenkul.com web adresini ziyaret ederek sizler Görükle kiralık daire bakabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s