Bursa Ertuğrul Satılık Daireler

Bursa Ertuğrul Satılık Daireler

Bursa satılık daire almak isteyen insanlar için son yıllarda oldukça geniş bir seçenek yelpazesi vardır diyebiliriz. Belirli bir birikim sonucu daire almak isteyenler için bölge seçenekleri çok artmıştır Bursa’da. Önceleri sadece merkez ilçe olan Osmangazi ve Yıldırım ilçeleri insanlar tarafından çok rağbet görmekte iken, günümüzde artık talepler hep şehrin batı yakasına doğru kaymaya başlamıştır. Yeni gelişen ve yapılaşan Ertuğrul,Özlüce,100.Yıl ve Altınşehir mahalleleri hızla talep ve göç alan bölgeler içerisinde üst sıraları zorlamaktadır. Özellikle Özlüce ve 100.Yıl tarafı Bursa satılık daire piyayasına damga vurmuştur desek yanlış olmaz.

Çok değil bundan hemen hemen 5 sene önce Bursa satılık daire almak isteyen insanların çoğunlukla tercih ettiği yerler merkez ilçelerken, artık bu durum tam tersine dönmüştür. İnsanların ailece, karı koca çalıştığı böylesine zor günümüz koşullarında, insanlar bir nebze olsun şehir stresinden uzakta olmak ve kafa dinlemek amacıyla, merkeze göre nispeten daha sakin olan Özlüce satılık daireler ve Ertuğrul satılık daireleri tercih etmektedirler. 5 sene önce köyleri dışında hiçbir yerleşim yeri olmayan Özlüce, şu an gelinen noktada Bursa satılık daire alanında en hızlı gelişen bölgelerden biridir.

Gözde Gayrimenkul de uzman ve profesyonel çalışma kadrosuyla sizlere en kaliteli şekilde hizmet verebilmek adına Bursa satılık daire piyasasında söz sahibidir. Özlüce’ye  yatırım yapmak isteyenlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinen firma, http://www.gozdegayrimenkul.com web sitesini ziyeret ederek Özlüce satılık daire ve Ertuğrul satılık dairelere bakabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s