Bursa Satılık Daire Denince Görükle

bursa görükle satılık daire

Bursa satılık daire durumunu masaya yatırdığımız zaman artık son zamanlarda Görükle satılık dairelerin ön plana çıktığınız söylememiz gerekiyor. Her geçen sene batıya kaymaya devam eden Bursa şehrinde en son değer gören bölge Görükle oldu gibi görünüyor. Yatırımcıların ısrarla tercih ettiği bölge olan Görükle satılık daire fiyatları olarak da geçmişe oranla birazcık arttı diyebiliriz.

Görükle satılık dairelerdeki fiyat artışının en temel sebebi, bölgenin her geçen gün gelişimini sürdürmesi ve insanların bu bölgeye gösterdikleri ilgiden ibaret diyebilirim. Bundan çok değil 5 sene önce sadece öğrencilerle özdeşleşen, öğrenci kenti ünvanını alan Görükle şu anda her yaştan, her yaşam standardındaki insana hitap ediyor diyebilirim. Bursa satılık daire alanında en çok gelişim gösteren ve en fazla talep alan bölge olan Görükle gelişimini hızlandırarak sürdüreceğe benziyor.

Şu an için 2013 yazında bitmesi planlanan alışveriş merkezinin de açılması ile birlikte Görükle Bursa içerisinde daha da bir önem kazanacak gibi görünüyor. Haliyle Görükle satılık daire fiyatları da Bursa satılık daire fiyatları arasında biraz daha artacaktır. Çoğu yatırımcı da bunun farkında. Görükle satılık daire sayısı da inşaat firmalarının yapmış olduğu yeni yapılar ve siteler dolayısıyla her geçen gün artmaktadır. Öğrenci kenti sıfatını şu an için koruyan Görükle ilerleyen zamanlarda bu isimden de olacak gibi duruyor.

Gözde Gayrimenkul de Özlüce şubesinde Görükle satılık dairelerle ilgili insanlar için hizmetlerini kurumsal olarak sürdürmeye devam etmektedir. http://www.gozdegayrimenkul.com sitesinden hem Görükle hem de Bursa satılık daire ilanlarına bakabilir, sizler de doğru yatırım yapabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s