Görükle Kiralık Daire

görükle kiralık daire

Görükle denildiği zaman akla ilk olarak Bursa’da üniversitenin bulunduğu, öğrencilerin yaşadığı bölge gelmektedir. Özellikle son 10 senedir büyük gelişim kaydeden bu bölgede kiralık daire piyasası da oldukça hareketli durumdadır. Görükle kiralık daire kiralayan kişilerin büyük çoğunluğunu öğrenciler oluşturmaktadır.

Özellikle üniversiteye olan yakınlığı sayesinde öğrenci kenti olarak anılan Görükle kiralık daire rahatlıkla bulunabilecek bir bölgedir. Farklı seçeneklerle insanların aradıkları tarzda daire bulabilecekleri bir yerdir. Özellikle öğrenciler tarafından Görükle kiralık daireler çok aranmaktadır. Farklı seçeneklerle kiralık daire bulmak mümkündür Görükle’de. Tek yaşamak isteyen veya ufak bir evde yaşamak isteyen insanlar için stüdyo şeklinde 1+1 daireler, 2 kişinin yaşaması için ideal olan 2+1 daireler, 3 ya da daha fazla öğrencinin ya da ailelerin rahatça yaşaması için yapılmış 3+1 daireler ve biraz daha geniş olan dubleks daireler, Görükle kiralık daire yelpazesinde yerlerini almışlardır.

Yatırım amaçlı olarak insanların bu bölgede daire aldıklarında karlı olacaklarını daha önceki makalelerimizde belirtmiştik. Şu an için Bursa’da yatırım amaçlı daire alıp, en rahat kar edilebilecek bölgedir Görükle. Yaklaşık olarak 60.000’lik öğrenci nüfusuyla Görükle kiralık daire olarak müthiş bir potansiyele sahiptir. Öğrencilerin kirada kalması nedeniyle hemen hemen Görükle kiralık dairelerden hiçbiri boş kalmamaktadır.

Bursa’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Görükle bölgesinde, kiralık daire durumunu özetlemeye çalıştık. Görükle kiralık daire bakmak isteyenler için Gözde Gayrimenkul sizlere en kaliteli ve en güvenilir şekilde hizmet sunmaktadır. http://www.gozdegayrimenkul.com adresini ziyaret ederek sizlerde Görükle kiralık daire bakabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s