Bursa Görükle Satılık Daire Durumu

bursa görükle satılık daire

Görükle, hızlı şekilde gelişen Bursa’nın en hızlı gelişen bölgelerinden birisi, hatta birincisidir diyebiliriz rahatlıkla. Her geçen yıl batıya kayan Burşa şehrinde, Görükle de bu değişim çerçevesinde en fazla gelişen, hızla büyüyen bölge konumundadır. Bursa satılık daire konusunda söz sahibi olan gayrimenkul uzmanları Görükle’de olan bu hızlı büyümenin ve gelişmenin şu an için bitmeyeceğini, hatta Görükle’deki bu gelişimin ilerleyen günlerde artarak devam edeceğini aktarmaktadırlar. Görükle satılık daire almak isteyen insanlar için yol gösteren gayrimenkul uzmanları, yatırım yapmak isteyen insanları Görükle satılık daire piyasasına dahil etmektedir.

Önceleri ailelerin değil de öğrencilerin yaşaması için elverişli olan bu bölgede şu anki durum hiç te öyle değildir. Yavaş yavaş aile sitelerinin yapılmaya başlandığı Görükle de, yaşam kalitesi her geçen gün artmaktadır. Bursa’da satılık daire arayan insanların kısa zamanda gözdesi haline gelmiştir. Görükle satılık daireyle ilgili uzmanların tavsiyesini dinleyen insanlar yatırımlarını bu bölgeye kaydırmaya başlamıştır. Görükle bölgesine yatırımlar devam etmektedir.

Bursa’nın en önde gelen gayrimenkul uzmanlarının değerlendirmelerine göre, bölge metronun da Görükle’ye gelmesinden sonra daha da fazla değerlenecek. Şu an standart fiyatlarda seyreden Görükle satılık daireler, metronun bölgeye ulaşmasından sonra ciddi oranda artmaya başlayacak.

Bursa satılık daire piyasasında söz sahibi olmayı başaran Gözde Gayrimenkul de Görükle satılık daireler konusunda yatırımcıları bu bölgeye kaydırmayı sürdürmektedir. http://www.gozdegayrimenkul.com internet adresini ziyaret ederek sizler de Görükle satılık daireleri inceleyebilir, beğeninize göre bu bölgede yatırım yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s