Görükle’de Satılık Daireler Değer Kazanıyor!

görükle satılık daire

Görükle satılık daire kavramı son günlerde Bursa’da ev sahibi olmak isteyen insanların gündemini meşgul etmeye başlayan bir kavram olmaya başlamıştır. Bursa emlak piyasasında söz sahibi olmaya başlayan Görükle de her geçen gün satılık daire fiyatları artmakta, emlak piyasasındaki hareketlilik te buna paralel olarak yükseliştedir.

Görükle öğrenci kenti olarak ünlemesine rağmen, son günlerde, ailelerin de ilgisini çekmeye başlamıştır.  Yeni yapılanan bu semtte inşaatlar devamlı olarak yapılmaya devam etmektedir. Buna bağlı olarak Görükle emlak piyasasında da ciddi oranda bir hareketlilik olmaya başlamıştır. İnsanların, aileleriyle kalmak için öncelerden soğuk baktığı Görükle satılık daireler, şu sıralar yeni ailelerin kalması için yapılan yeni sitelerle birlikte insanların bu olumsuz görüşünü de değiştirmeyi başarmıştır.

Bu artışın yanı sıra Görükle’nin ilerleyen senelerde daha da gelişeceği daha da değer kazanacağı öngürülmektedir. Bu sebepten dolayı Görükle satılık daire her geçen gün daha da değer kazanmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne olan yakınlığı sayesinde de alıcıları cezbetmeyi başarabilmiştir Görükle. Semtin içerisinde bulunan ilkokullar ve çok programlı lise de çocuk sahibi ailelerin Görükle’yi tercih etmelerinin bir başka nedeni diyebilirim. Ulaşım olarak ta geçmişe göre sorunları çözülen Görükle, gelecek 1-2 yıl içinde metronun uzaması ile birlikte daha da rahatlayacak gibi duruyor.

Sizler de bu yazdıklarımızı dikkate alarak, Görükle’de satılık daire almayı düşünürseniz, kuşkusuz bu çok iyi bir yatırım olacaktır. Yatırımın yanı sıra mutlu, güvende, huzur içinde bir hayat geçirmeniz için uygun bir semt seçmiş olacaksınız. http://www.gozdegayrimenkul.com internet sitesinde Gözde Gayrimenkul firmamızın Görükle satılık daire ilanlarına ulaşabilir, sizler de Görükle’deki yerlerinizi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s