Görükle Satılık Daire Pazarında Nerede?

bursa görükle satılık daire

Görükle, Bursa’nın en hızlı olarak gelişen semtlerinden birisi hiç kuşku yok ki. Bunun en temel sebebi için ise bu şirin kasabanın öğrenci kenti olduğunu söylersek yanlış olmaz sanırım. Bursa satılık daire pazarında özellikle son 10 senedir söz sahibi olmaya başlayan Görükle satılık daire olarak, yatırımcıların ilgisini cezbeden bir konuma gelmiştir.

Uludağ Üniversitesi’nin hemen yanında bulunan Görükle, kısa zamanda bu kadar hızlı gelişimini ve gözde bir yer haline gelmesini üniversiteye olan yakınlığına borçlu kesinlikle. Bundan 10 sene önce köy olan Görükle günümüzde günümüzde neredeyse ilçe olacak konuma gelmiştir. Büyük inşaat şirketlerinin yeni yatırım alanı olmaya başlayan Görükle satılık daire sayısı olarak da geçmişe oranla inanılmaz bir artış göstermiştir. Görükle satılık daire fiyatları da geçmişe göre talebe bağlı olarak her geçen gün yükselmektedir. Bundan sonra da yükselmeye devam edecektir. Sürekli talep edilen bir bölge olması sebebiyle Bursa’da satılık daire pazarına Görükle damga vurmuştur diyebiliriz.

Görükle satılık daire denilince, akla ilk olarak Gözde Gayrimenkul gelmektedir. 16 senedir emlak sektöründe insanlara en kaliteli şekilde hizmet vermeyi sürdüren firma, görükle satılık daire pazarında da hem alım hem de satım işlemlerinde insanlara yardımcı olmaktadır. http://www.gozdegayrimenkul.com sitesini ziyaret ederek Görükle satılık dairelere bakabilirsiniz.

görükle satilik daire

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s