Bursa Satılık Daire: Özlüce Biaport Evleri

özlüce biaport

Bursa’nın yeni gelişmekte olan en gözde semtlerinden birisi olan Özlüce’de Satılık  dairelere rağbet tüm hızıyla devam etmekte. Bursa satılık daire olarak şu günlerde seçeneği bol bir görüntü vermekte. Özlüce’de yeni yapılan Biaport Bursa satılık daire piyasasında adınından çokça söz ettireceğe benziyor.

Biaport Özlüce ‘de alanları 248 m2 ile 350 m2 arasında değişen 2+1, 318 m2 ile 329 m2 arasında değişen 3+1 ve 579 m2 ile 594 m2 arasında farklılık gösteren 5+1 dubleks daireler mevcut. Yeni yapılan bu lüks daireler Bursa satılık daire arayan insanların yeni gözdesi durumunda. Lüks mimarisi ve çok güzel tasarlanan iç yapısıyla bu lüks daireler hemen hemen herkesin ilgisini çekmiş durumda.

İnşaat çalışmalarının başladığı Biaport, başladığı günden 24 ay sonra tamamlanacak. Şu an ön satışları gerçekleştirilen Biaport evlerinin proje tamamlanır, tamamlanmaz lansman fiyatlarının açıklanması bekleniyor. Bursa satılık daire olarak, ”Bursa’da böylesi yapılmadı” sloganında bulunacak kadar iddialı bir proje olan Biaport, tamamlandığında Bursa’nın yeni yükselen değeri olacak gibi.

biaport bursa satılık daire

3 kule halinde yükselecek olan bu eşsiz projede, yüzme havuzundan güvenliğe, özel bisiklet ve yürüyüş parkurundan tenis kortlarına, sıpa merkezinden hobi salonlarına kadar birçok aktivite imkanı mevcut. Dairelerin içi özel olarak çok lüks biçimde tasarlanmıştır. Bursa satılık daire olarak sizlerde daire bakmak, daire satın almak için http://www.gozdegayrimenkul.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Gözde Gayrimenkul Özlüce’de yer alan şubesiye gayrimenkulle ilgilenen insanlara en doğru,en güvenilir ve en kaliteli şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s