Bursa Emlak Piyasası ve Görükle

bursa görükle satılık daire

Bursa’da gelişmekte olan yerleri sıralamaya başlarsak sanırım ilk söyleyeceğimiz yerler arasında yer alır Görükle. Hem üniversiteye olan yakınlığı, hem de metronun uzatılmasıyla birlikte artık ulaşım sorununun da çözülmesi ile birlikte insanlar tarafından tercih edilen bir bölge konumuna kısa sürede geçmeyi başarmış bir semt Görükle. Hal böyle olunca Bursa satılık daire terimini kullanacağımız zaman Görükle ilk sıralarda düşünülecek seçenek olmuştur.

İnsanların üniversite kenti olarak bildiği Görükle, son yıllarda artık bu kimliğinden biraz olsun uzaklışıyor gibi. İnşaat firmaları tarafından sürekli yatırım yapılan bir bölge haline gelen Görükle Bursa satılık daire piyasasından yeni yükselen bir yıldız olmaya başladı. Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin kaldığı yer olan Görükle, artık bu öğrenci kenti ünvanını yavaş yavaş bitirecek sanki. Devamlı nüfusu batıya doğru kayan Bursa şehrinde İhsaniye,Özlüce artık hemen hemen kentleşme anlamında rayına oturdu diyebiliriz. Sırada kalan muhit te Özlüce’den hemen sonra yer alan Görükle. Özellikle yatırımcılar için çok ilgi çekici olan bu bölge, fiyatsal anlamda da her geçen gün yükseliş göstermektedir. Bursa satılık daire fiyatlarını göz önünde bulundursak, Görükle’de bulunan dairelerin fiyatlarının biraz daha arttığını söylersek yanlış söylemeyiz diye düşünüyorum. Hele ki son dönemde iyice ayyuka çıkan metro Görükle’ye uzuyor şeklindeki haberlerin de bu fyatların artışındaki payı çok büyük bence. Durum böyleyken metronun uzaması şu an sadece plan aşamasında bir söylentiyken bile Görükle satılık dairelerin fiyatlarının bu derece artıyor olması, Görükle’nin ne derece önem kazandığını, daha da kazanacağını net bir biçimde özetlemekte.

Bursa satılık daire havuzunda Görükle satılık daire kategorisi artık havuzdan büyük bir pay almaya başladı, artarak da devam edecek bu kesin. Sizler de Bursa’da satılık daire almak isterseniz size önereceğim yerlerin başında Görükle gelecektir. Bursa emlak sektöründe patlama yapmaya başlayan ve artarak devam da edecek olan Görükle’de satılık daireler için Gözde Gayrimenkul uzman kadrosuyla insanlara en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir. http://www.gozdegayrimenkul.com sitesini ziyaret ederek Görükle konusunda daire bakabilir, yatırımlarınızı bu doğrultuda şekillendirebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s