Görükle Bursa Satılık Daire Piyasasında Söz Sahibi

görükle satılık daireGörükle, Bursa’nın batı kısmında kalan, önceki dönemlerde şehirdeki göçmenlerin yaşadığı bir köy olmasına rağmen, günümüzde öğrencilerin yaşadığı öğrenci kenti olarak bilinmektedir. Bundan yaklaşık 10 sene öncesine kadar şimdiki nüfusunun onda birine sahip olan Görükle, şimdiki günlerde her geçen gün büyümektedir. Uludağ Üniversitesi kampüsünün hemen yanında yer alan Görükle, öğrencilerin okula yakınlığı sebebiyle tercih ettikleri bir yerdir. Bundan dolayıdır ki, her geçen yıl nüfus olarak biraz daha kalabalıklaşmakta, her geçen gün gelişmektedir. Bursa emlak alanında her geçen gün büyüyen değer kazanan Görükle, Bursa satılık daire piyasasında kısa zamanda önemli ölçüde söz sahibi olmuştur.

Nüfus olarak 1995’lerde köy olarak nitelendirebileceğimiz Görükle, özellikle bu yıldan sonra hızlı bir gelişim sürecine girmiştir. Uludağ Üniversitesi’ne yakın olması, öğrenciler tarafından tercih edilen bir yer olması bunda çok büyük bir etken desek yanlış olmaz sanırım. Bursa satılık denildiği zaman artık insanların ilk düşündüğü mevkilerden birisi olmuştur Görükle. Özellikle yatırım amaçlı daire almak isteyen insanlar için sürekli değer kazanan bir değerdir Görükle. Çok değil 2008’lerde bile bu kadar gelişmiş olmayan Görükle’de o yıldan günümüze yapılan inşaat sayısı hemen hemen 2 kat artmıştır. Bursa’da satılık daire almak isteyen insanların düşüneceği seçeneklerden birisi oldu Görükle bu kısa zaman aralığında. Metro hattının üniversiteye kadar gelmesi, Görükle’ye ulaşımı da bi derece olsun rahatlattı. Bu da Görükle satılık daire piyasasında bir hareketliliğe yol açtı.

İster öğrenci, ister aile olsun, herkes için ideal bir yaşam alanı haline gelen Görükle, Bursa satılık daire dediğimiz zaman artık akıllara gelmeye başlayan ilk seçenek olmaya başlamıştır. Yeni sitelerin inşa edildiği bu şirin kasaba, her geçen gelişmeye ve bursa satılık daire piyasasında adından çokça söz ettirmeye devam edecektir. Özlüce’de şubesi bulunan Gözde Gayrimenkul de Görükle’de satılık daire almak ya da satmak  isteyen insanlara en kaliteli şekilde hizmet sunmaktadır. http://www.gozdegayrimenkul.com sitesini ziyaret ederek siz de Görükle satılık daire ilanlarına bakabilir, onun dışında Bursa satılık daire ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s