Bursa Satılık Doğuşpark Konutları

bursa satılık daire

BUR-OL İnşaat Doğuşpark Konutları Projesi yaşamın merkezi Nilüfer Esentepe’de hızlı bir şekilde inşaa edildikten sonra satışları da başlamıştır. Doğuşpark Konutları 390 daireden oluşmaktadır ve geniş arazisi, gerçekleştirilen projenin tasarımıyla da Bursa’da adından söz ettirecek bir proje konumuna gelmiştir. Yapılmış olan bu çok lüks ve güzel proje 44.650 m2 alan üzerine kurulmuştur ve kapalı açık yüzme havuzlarıyla gözde bir yaşam merkezi olmuştur.

Bursa Nilüfer’de Esentepe mevkiinde yapılmış olan Doğuşpark projesiyle birlikte, 390 kişiye bu lüks site içerisinde konut satın alabilme fırsatı doğmuştur. Bursa satılık daire denildiği zaman bu proje son zamanlarda adından çokça söz ettirmeye başlamıştır. Sahip olduğu eşsiz imkanlar ile sahiplerine kaliteli bir yaşam sunan Doğuşpark konutları, Bursa’da satılık daire almak isteyen insanlar tarafından da yoğun ilgi görmektedir. Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş olması, kaliteli site içerisinde yer alması, kapalı ve açık yüzme havuzuna sahip olması, güvenlikli oluşu, sosyal ortam sağlaması gibi özellikleri insanları cezbeden unsurlar olmuştur. Bursa satılık daire almak isteyen insanları tüm bu özelliklerden dolayı, kendisine çekmektedir Doğuşpark konutları.

Proje yapıldığı konum itibarı ile de çok önemli bir yere sahiptir. Bursa satılık daire almak isteyen insanların genelde ilk dikkat ettikleri ve üzerinde durdukları konu, almak istedikleri dairenin ulaşıma olan yakınlığıdır. Bu projenin yapıldığı konum da Bursa’nın en önemli ulaşım ağlarından biri olan metro güzergahına kısa yürüme mesafesindedir ve bu da insanların dikkatini buraya çekmesini sağlamakadır.

Bursa satılık alanında sizlere bugün yeni yapılan, lüks Doğuşpark konutlarını tanıtmaya çalıştık. Gözde Gayrimenkul firmamız da Doğuşpark evlerinde satılık daire almak isteyen insanlara yardımcı olmakta, kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Özlüce şubemizi ziyaret edip ya da http://www.gozdegayrimenkul.com sitemizi ziyaret edip sizde Bursa satılık daire ilanlarını görebilir, daire satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s