Bursa Emlak Analizi

bursa emlak

İnsanlar her zaman güzel bir dairede oturmak isterler. Yaşadıkları yerin hayatları boyunca çalıştıkları parayla alınmış olmasından dolayıdır ki, daire satın alırken çok seçici titiz davranırlar. Sonuçta çok büyük meblağlar ödenerek alınan bu daireler genellikle insan hayatında bir kere alabileceği birşeydir. Karar vermek bu aşamada genel anlamda zordur.İşte tam olarak burda devreye emlakçılar girer ve ev almak isteyen insanlara yardımcı olurlar.

Ülkedeki şehirlerin gelişmeye başlamasıyla beraber, özellikle büyükşehirlerde nüfus hızla artmaya başlamıştır ve hala da artış devam etmektedir. Bunun getirisi olarak ta çok sayıda yeni inşaatlar yapılmaya başlanmış, insanlar yaşayacakları yer olarak buraları almaya başlamışlardır. Bursa ilinde de bu durum aynen bu şekilde olmuştur. Sanayinin ve diğer iş dallarının gelişmeye başlamasıyla birlikte nüfus artışına bağlı olarak yepyeni binalar, inşaatlar yapılmaya başlanmıştır. Bunlar, ev sahibi olmak isteyen kişilerin gözdesi haline gelmiştir.

Bursa emlak alanında şu dönemde özellikle batı kesimindeki hareketlilik ile göze çarpmaktadır. Şehirdeki iş sahasının genelde batı tarafında kalması nedeniyle insanlar artık kalacak yer olarak batı kesimini tercih etmektedir. Özellikle Nilüfer ilçesinin nüfusu işte bu yüzden her geçen yıl artmaktadır. Nilüfer içerisinde yer alan Özlüce, Ertuğrul, Altınşehir ve Yüzüncü Yıl gibi mahalleler bundan çok değil 5 sene önce boş araziyken şu an yapılan siteler ile dolmuştur ve yaşam merkezi haline gelmiştir. Bursa emlak sektörü işte burada devreye girerek insanlara kaliteli hizmek sunma adına çalışmaktadır. Alıcı ve satıcıları bir araya getirip, insanların ev alıp satmasına yardımcı olan Gözde Gayrimenkul de Özlüce’deki ofisi ve http://www.gozdegayrimenkul.com internet sitesiyle ev arayan ve satmak isteyen insanlara kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s